Profil společnosti
Předmět činnosti
Strojírenská divize
Stavební výroba
Skupina STREICHER
Reference
IMS
Kariéra
Technické vybavení
Termín veletrhu
Kontakt

 

 
 
HomeMapa stránekImpresumOchrana údajůStrojírenská divize společnosti STREICHER, spol. s r.o. Plzeň úzce spolupracuje s firmou STREICHER Maschinenbau GmbH & Co. KG. v Deggendorfu (DE), která je dceřinnou společností MAX STREICHER GmbH & Co. KG aA. Kvalifikovaní odborníci, nejmodernější zařízení a zavedený systém zajišťování kvality umožňují firmě výrobu součástí s vysokými technickými požadavky. Svým zákazníkům nabízíme partnerství od společného vývoje, přes poradenství během výroby až po montáž kompletních zařízení. Konstruujeme a vyrábíme v našem výrobním provoze ve Štěnovicích kompletní zařízení a součásti pro výzkum, vývoj a výrobu v oblasti:

- Chemického průmyslu
- Farmaceutického průmyslu
- Potravinářských technologií
- Vakuových technologií
- Elektroniky

Zhotovujeme svařované ocelové konstrukce do hmotnosti 50 tun. Velké strojírenské výrobní haly, četná jeřábová zařízení a moderní, výkonné stroje umožňují velmi racionální výrobu. Zpracováváme nejen uhlíkové běžně svařitelné oceli ale také austenitické materiály. Díky vlastní technologii tryskání litinovou drtí nebo skleněnými perlami a lakování jsme schopni provádět všechny běžné povrchové úpravy. Naše divize vlastní Velký svářečský průkaz dle DIN 18800 - díl 7 s rozšířením na svařování CrNi oceli. Vyrábíme tlakové nádoby dle HP0. Dále vlastníme certifikát ASME U+R-Stamp. Neustálé investice do nových technologií a do vzdělávání jsou nejlepší předpoklady pro vysoce hodnotnou a kvalitní práci. Kromě řemeslného umu našich pracovníků se plně využívají technologie CNC. Díky našim kvalitním obráběcím strojům je možné pracovat s vysokou mírou efektivity, produktivity a přesnosti.
Provádíme výpočty požadovaných strojních dílů. Ve spolupráci s firmou Streicher Maschinenbau GmbH v Deggendorfu provádíme výpočty pomocí metody "Finite-Elemente-Methode" (FEM). Konstruujeme pomocí 3D CAD-CAM softwaru. Na základě našich zkušeností ve výrobě speciálních strojů jsme schopni rychle reagovat na Vaše přání a realizovat tak Vaše nestandartní požadavky.

V našich halách vznikají kompletní zařízení v nejrůznějších provedeních a to od výroby přes montáž, dokončení až po zkušební provoz. Všechny stroje je u nás možné kompletně smontovat a náš závod ve Štěnovicích opustí až po přezkoušení jejich kvality.


Certifikace IMS podle ČSN EN ISO 9001, ČSN EN 14001, ČSN OHSAS 18001, ČSN EN ISO 3834-2, DIN 18800 garantuje vysokou kvalitu našich výrobků. Všichni pracovníci naší společnosti jsou povinni pracovat s nejvyšší možnou pečlivostí a být schopni kdykoliv dostát kontrolám na všech úrovních těchto vysokých požadavků. Pro naše zákazníky to znamená: Garantovaná kvalita na nejvyšší úrovni pro veškeré výkony v naší divizi.